2013 Fall Honors

Beverly Shores
Joseph D. Guncheon
Emily M. Wyatt
Michelle L. Wyatt
Bourbon
Jeana R. Berger
Breman
Alivia L. Sims
Bridgman, MI
Matthew S. Rodriguez
Buchanan, MI
Melodie J. Wilson
Cedar Lake
Anna E. Torres
Chesterton
Emily A. Anderson
Nadia A. Belghozlane
Kendra L. Berke
Ciera N. Brown
Amanda P. Bruce
Mary M. Brust
Taylor M. Bull
Christina A. Byers
Molly N. Cannon
Sean W. Cannon
Taylor L. Chamberlain
Karen S. Chambly
Halle N. Charlebois
Lorissa R. Cox
Stephen R. Crockett
Thomas  Darnell
Michael A. Diaz
Emily D. Dougherty
Jennifer A. Draves
Amanda S. Drescher
Benjamin D. Drew
Bridget R. Dudley
Anthony J. Ello
Jennifer L. Eubanks
Jenifer S. Fennell
Nicole C. Ferlazzo
Kyle R. Galloway
Justin S. Golday
Kathleen E. Green
Samantha D. Gross
Gertrude M. Halpin
Justin T. Hansen
Heather M. Hart
Kaitlyn D. Hasselberger
Samantha M. Irzyk
Benjamin P. Jakubowski
Kerin L. Jakubowski
Ryan A. Jakubowski
Ariel J. Joseph
Ryan  Klikus
Francena J. Kuhn
Stephanie T. Kuziela
Aaron M. Landrum
Samuel M. Langley
Christopher J. Mahoney
Mariel A. Mc Elfresh
Martin F. Mc Means
Madelaine E. Miller
Alison M. Nelson
Brittany A. Newton
Marcus A. Niemann
Nicholas M. Phillips
Nathanael J. Pilla
Brittany A. Richardson
Devin S. Royce
Theodore M. Schulze
Paul C. Scott
Allison L. Smith
Haley J. Solar
Dustin S. Swisher
Kelsey A. Tabbert
Tamara I. Tarnowski
Alexis S. Ulrich
Gabriel T. Underwood
Haley L. Virden
Kaitlyn A. Waltz
Abigail M. Wilmsen
Kathryn M. Winski
Abigail L. Wolter
Chicago, IL
Mohammad K. Aldousari
Richard M. Myers
Crete
Amber L. Welsh
Crown Point
Barbra E. Anderson
Eric  Ballard
Nicholas M. Chimitt
Marilyn A. Gonzales
Allison N. Lamparski
Erin C. Naulty
Brianna L. Orris
Nichole D. Pater
Jeremy M. Rotroff
Joshua M. Streeter
Jason L. Talley
Rachel D. Torkelson
Allyson C. Trevino
Kelli A. Wagner
Tyler S. Wein
Kacie N. Wilcox
Culver
Vance R. Curtis
Phillip M. Marshall
Demotte
Sasha M. Casey
Mark J. Dobin
Lauren E. Hamstra
Tina M. Markley
Kimberly N. Proud
Miranda L. Retzlaff
Nicholas J. Saliga
Lindsay R. Sittema
Emily C. Vates
Emily S. Zamitis
Elkhart
Shawn D. Cramer
Fair Oaks
Austin J. Sanders
Francesville
Jessica A. Libey
Sara C. Strus
Frankfort
Amy J. Scott
Gary
Wilford L. Budna
Granger
Travis E. Bavar
Griffith
Lindsay M. Brandner
Hamlet
Marlene F. Murphy
Millette K. Noble
Nathan L. Thomas
Hammond
Aysheh  Haytham-Yusuf
Hanna
Nancy M. Cole
Heather A. Horne
Tyler J. Marcinkowski
Tammy L. Rosebaum
Chantal J. Sedlacek
Hebron
Katrina I. Carroll
Brittny A. Chenault
Santiago  Fuentes
Kyle J. Hernandez
Shaw R. Hiestand
Crystal E. Hinkel
William H. Hittle
Aleksandra S. Kasich
Anneliese J. Kieper
Rachel S. McCullough
Katie L. Pearson
Jeffrey S. Sarkey
Adam P. Somers
Jill D. Sowles
Ashley M. Spurr
Julie A. Stalbaum
Jessica A. Stockman
Jacob K. Straka
Shaun T. Taber
Taylor M. Wampler
Travis J. Ziegler
Meagan N. Ziller
Hobart
Jordan M. Benton
Zachariah W. Bloede
Jared A. Daghy
Hannah N. Gatewood
Gregory P. Gerke
Amanda  Gregoria
Jacob M. Lashenik
Jenna C. Morgan
Megan N. Olson
Anupam B. Patel
Arjuben B. Patel
Jamie K. Pope
Megan K. Pope
Zachary R. Staback
Samantha A. Stern
Karin D. Sylvia
Kingford Heights
Julie A. Herbst
Manuel  Verdeja-Martinez
Myranda M. Wise
Hannah M. Fuller
Knox
Angela L. Banks
Charles H. Caudill
Elizabeth V. Chesak
Elliott J. Coad
Sally L. Daisy
Cody D. Fletcher
Jessica L. Hagler
Stephanie N. Hoffer
Ashley D. Kwilin
Jasmine S. Moore
Nicole E. Scherer
Brittani D. Searing
Stephanie K. Sierzputowski
Janel M. Zilinski
Kokomo
Cody M. Jansen
Kouts
David A. Biggs
Brittany E. Bucher
Shelby K. Clindaniel
Daniel C. Cullison
Adam C. Hessling
Brent  Jarnecke
Marilyn S. Klunder
Jessica L. Lauridsen
Austin T. Mc Neill
Easten R. Mc Neill
Malori J. Miner
Kristina S. Press
Taylor J. Richards
Chael A. Rock
Lindsey C. Salyer
Jacob D. Spratley
La Crosse
Quinn B. Guillermo
Shannon L. Hunsley
Tracy L. Muggelberg
La Porte
Joseph C. Amato
Jerry L. Archer
Kayla N. Banks
Courtney C. Barber
Philip J. Barber
Hannah E. Barden
Trace S. Beauchamp
Daniel J. Berry
John C. Beutner
Karen E. Bjonback
David P. Brauer
Crystal H. Brooke
Christa J. Brown
Meghan A. Bunch
Jaclyn B. Busfield
Johnathan D. Bush
Kyle S. Butts
Cassie M. Carlson
David  Carmel
James M. Carrier
Angeline M. Cary
Brandon L. Cernel
Amanda R. Chavez
Erin A. Clark
Angela M. Clemons
Timothy M. Clifton
Alexandria M. Cooper
Loretta E. Cooper
Caleb C. Crizer
Molly R. Cross
Nanda L. Danitschek
Heidi M. Darrah
Ricardo  DeSantiago
Jessica M. Dhoore
Aaron R. Diaz
Joel  Diehl
Jamie L. Dillon
Kelly A. Donze
Sandra K. Downs
Brittany K. Dunbar
Sarah T. Dwight
Courtney L. Felker
Portia B. Firnhaber
Kamilah N. Fleming
Matt A. Fletcher
Shariann G. Forker
Maria A. Gamez
Elizabeth A. Gaskins
Moriah L. Graber
Jacqueline  Guzman
Brandon D. Hagerman
Halie V. Hajek
Michelle D. Harbich
Monyelle M. Harmon
Theresa M. Henry
Sarah M. Hernandez
Chloe J. Herrold
Stephanie L. Hostetler
Brittany M. Huffman
Dreanna J. Hurt
Haley C. Jackson
Jami L. Jackson
Toni A. Jackson
Karen N. Jedrysek
Emily L. Johnson
Ricky F. Johnson
Mark C. Jozaitis
Samantha H. Keehn
Christine J. Keil
Allison M. Kelly
Amanda N. Kelly
Nathaniel G. Kennedy
Robert L. Kennedy
Brittany T. Ketcham
Janet L. Kostielney
Antonio  Lara
Jonathan W. Levendoski
Krysta C. Loucks
Ashley S. Mains
Angela L. Makina
Allen M. Malott
Craig A. Marcum
Lisa K. Martin
Tyra L. Martin
Alyssa L. Mathias
Nicole E. Mc Caw
Alexander C. Mc Coy
Steven C. Mc Quarters
Amy D. Miller
Justin T. Miller
Samantha M. Mockler
Chad E. Moldenhauer
Stephanie M. Muccigrosso
Amber L. Mullican
Sarah N. Nelson
Kyle A. Nole
Jadie-Kae K. Novak
Nancy L. Novak-Womack
Gavin P. O'Brien
Juan M. Olmos
Andrea M. Ottinger
Roxann M. Pappas
Alexandria K. Para
Piyush  Patel
Nicholas T. Pazera
Teresa L. Pierce
Kali D. Pierson
Lindsey J. Poole
Samuel F. Porter
Natalie J. Pritz
Fallon M. Pugh
Hannah L. Quinn
Nathaniel T. Reed
Jessica K. Roberts
Sabra E. Rodriguez
Alissa L. Roe
Sheena M. Romond
Annessa J. Salat
Leonard D. Sales
Benjamin R. Sass
Katelynn M. Scheffer
Amber N. Schoff
Alison C. Searle
Emma E. Sevigny
Charlene M. Shonske
Michaela J. Shrader
Brett W. Sievers
Christian A. Sightes
Erin R. Sims
Vicki L. Sizemore
Hannah J. Snyder
Kiley E. Snyder
Kimberly L. Snyder
Tabatha F. Spiess
Donna L. Spradlin
Samantha R. Stacy
Marcie L. Stegall
Lynndsey J. Swanson
Samuel H. Swanson
Paul K. Szmall
Janelle R. Taylor
Rachel D. Thomas
Maximilian W. Tockert
Charles R. Trott
Ashley N. Tucker
Brittany A. Typpi
Christy M. Uidl
Kurt M. Ulrich
Kurt S. Urbanski
Priya  Verma
Emily C. Ward
Allison N. Warkentien
Robert D. Weeks
Adam S. West
Brianna L. Whitsitt
Samantha L. Williams
Karen S. Woodard
Sarah A. Wooden
Kayla A. Wurster
Brandi N. Young
Jordan A. Zawada
Mary A. Zeh
Chrystal L. Ziegler
Samantha A. Zirzow

Lafayette
Abbey L. Scowden
Lake Station
Ashley M. Abila
Meghan L. Davis
Amber M. Frain-Curtis
Jennifer A. Miller
Adrianna K. Neri
Brad E. Snodgrass
Lakeville
Lucas D. Pearson
Long Beach  
Lindsey A. Applegate
John R. Beatty
Nicholas J. Rebich
Lowell
Kelsey N. Padezan
Ashley L. Starcevich
Medaryville
Matthew R. Burge
Debra  Ward
Merrillville
Destinie A. Calo
Brandon M. Kapitan
Robert A. Morales
Michiana Shores
Lucas C. Chubb-Manis
Michigan City
Victoria B. Abdullah
Taylor M. Adrian
Guadalupe Y. Aguirre
Erin G. Albright
Charles D. Anderson
Emily M. Armstrong
Michael L. Ausemus
Kimberly D. Bacztub
Nicholas A. Benjamin
Jered C. Benson
Susan A. Bolger
Virginia M Borolov
Tamika C. Braxton
Alicia N. Brewer
Mary K. Brooks
Tanzania J. Brown
Ry G. Buffington
Dylan E. Caggiano
Samantha D. Carter-Brooks
Lindsey M. Casbon
Zakery M. Chappell
Maroin S. Choucair
Marwa S. Choucair
Lindsey M. Ciancanelli
Timothy G. Clemons
Hyette C. Daikhi
Jane  Davis-Bey
Amanda C. Deaner
Margaret R. Deeb
Melissa E. Deutscher
Brandon  Diaz-Carrillo
Daulton  Dickey
Karen  Driver
Allison C. Duers
Elizabeth Margaret F. Duszynski
Stephanie A. Egle
Heather N. Elam
Kathryn M. Everett
Brooke A. Foltz
Melonie M. Frazier-Yates
Dione K. Fultz
Siobhan R. Garrity
Sarah M. Gawel
Jacklyn  Gleser
Heather Y. Goff
Hailey E. Gonder
Lori  Gonzalez
Darren G. Gruber
Keith C. Hager
Jeremy R. Harris
Alix J. Harry
Kristine A. Hawa
Jennifer R. Hayman
Michael J. Hayman
Anna M. Hernandez
Kerry L. Hogan
Ashley A. Hollenberger
Noelle M. Holloway
Carly P. Houlton
Matthew A. Hubert
Jeffrey M. Human
Latoya P. Joyce
Crystal R. Kaczmarek
Peter C. Kafatia
Katie M. Kalil
Anthony M. Kim
Ashlee R. King
Jessica L. Kobitka
Michal J. Krol
Yann G. Lathro
Jenny A. Lux
Zachary T. Malcer
Jennifer R. Manthey
Jordan C. Martin
Allison E. Martinez
Laurie A. Mashburn
Paige E. Mellen
Dana M. Miller
Erica D. Miller
Ebony L. Neal
James H. Neary
Yu Yin  Ngai
Bradley A. Olson
Isabella L. O'Shea-Childress
Zachary R. Palm
Louis P. Panayi
Dustin R. Patrick
Lindsey A. Patty
Thomas A. Pfauth
Stephen W. Plew
David L. Plunk
Alyxandra M. Powers
Kayana L. Pryor
Cassie A. Rebac
Sarah E. Rehder
Miranda M. Richert
Amy J. Richmond
Katrina A. Richmond
Desirree L. Rogers
Zachary T. Scherf
Andrew  Schroeder
Morgan L. Setser
Cailyn N. Shepherd
Tyler A. Sherrill
Anthony D. Sitar
Ashley N. Solano
Reginald H. Steppe
Keri A. Stillwell
Ryan S. Stinchcomb
Tiffany M. Sydow
Kasey N. Tanksley
Corey F. Valpatic
Lane S. Van Sickle
Stephanie M. Van Sickle
David J. Vanderslice
Kimberly L. Vernier-Boklund
Abigail L. Vittatoe
Dayvon D. Viverette
Lyndie E. Walton
Christopher B. Waltz
Robert J. Ward
Tabitha D. Ward
A'Daigha T. Wilson
Aaron C. Worachek
Maria A. Zaknoun
Brittany N. Zarazee
John A. Zeller
Mill Creek
Benjamin E. Tarnow
Lillie P. Thompson
Patrick G. Thompson
Milwaukee, WI
Danielle C. Keller
Mishawaka
Morgan R. Bradley
Michael T. Campbell
Jordan M. Hancock
Dillon K. Seniff
Jason A. Ward
Monticello
Darren L. Ray
Mount Pleasant
Ty W. Devine
Munster
Mohammad M. Alazemi
Branden  Ruiz
New Buffalo, MI
Lea A. D'Agostino
Molly M. Griffin
Kyle B. Mc Cance
Melanie A. Shebel
Kristen M. Sheldon
Nathan W. Smith
Gregory  Walton
New Carlisle
Emily E. Barnhart
Roger G. Brewer
Mary H. Gamble
Ashley R. Granat
Regina M. Hans
Steven S. Johnston
Sara L. Kobitz
Jacob A. Miller
Megan E. O'Malley
Kayla A. Singleton
Tia M. Wible
Dustin P. Williams
New Lenox
Jessica K. Kaemerer
New Palestine
Andrew M. Hipskind
Niles. MI
Matthew D. Neuenschwander
North Judson
Erin N. Cruce
Scotty W. Elsea
Breann L. Fletcher
Lyndsay N. Flores
Jennifer R. Floyd
Thomas R. Glenn
Jacob M. Kieszkowski
Shelley K. Manns
Samantha L. Myer
Tyler W. Russell
Keenan  Scutchfield
Kevin C. Zee
Elizabeth A. Zeller
North Liberty
Misti L. Dunnuck
Plymouth
Tiffany L. Buchanan
Adam W. Enyart
Eric M. Fritz
Bryant G. Reese
Christopher J. Tobolski
Polk, PA
Haley L. Cogswell
Portage
Susan C. Allshouse
Lauryn K. Alyea
Giovanni S. Balderas
Elise D. Ballard
Kelsey N. Beck
Stephanie N. Benak
Deborah L. Bennett
Jennifer L. Berrier
James L. Berti
Heather M. Bogner
Tiffany D. Briesacher
Stephanie A. Burian
Cloe M. Carda
Nicole  Catlin
Erika  Cervantes
Andrew A. Cody
Carrie L. Cool
Kristen N. Cox
Brianna N. Dahlgren
Dianna M. Deyoung
Kenneth A. Evans
Ashley N. Fisch
Olivia N. Forrester
Vincent M. Frisella
Joni L. Galbreath
Yvette A. Galvan
Sydney L. Garland
Lindsay A. Gear
Lydia B. Gonzalez
Richard M. Graeber
Patricia J. Green
Phillip S. Grigalanz
Jenna N. Grish
Tiffany N. Guerra
Charles J. Halberstadt
Brittany L. Harriman
Angela R. Howard
Diego L. Kessler
Hannah M. Lindsey
Ian J. Lloyd
Brianne E. Majewski
Hunter J.  Mc Kee
Brittany T. McGrath
Allison R. Mesarch
Stefanie M. Nanney
Joy E. Newton
David  Olivo
Stanley  Padlo
Rebecca L. Paulson
Alexandra J. Pavlinac
Abigail R. Pearson
Carlos M. Pedroza
Carolyn M. Peters
Adam E. Petyo
Ashley M. Pezan
Laura A. Pieczynski
Valerie L. Plummer
Eric R. Premil
Thomas J. Rasch
Christina M. Ray
Anthony  Rivera
Olivia C. Rivera
Vanessa  Rivera
Christopher R. Rockwell
Alexandra K. Rodriguez
Jeffrey R. Sattler
Cheryl A. Schmeski
Lynne M. Schroeder
Richard T. Sneed
Katlyn K. Sosa
Allison F. Stacy
Natasha I. Stearns
Christina P. Stilp
Jennifer L. Stone
Dana M. Stronczek
Felicia M. Tatgenhorst
Jonathan D. Tokarski
Stefani  Trajceski
Kristin  Vandersteen
Donald J. VanderWal
Marisa R. Vega
Jamila N. White
J.R.  Williams
Crystal L. Woloszyn
Tiffany M. Woloszyn
Mark R. Woolum
Porter
Tyler S. Cerajewski
Andrea M. Daniels
Jennifer L. Edwards
Jeremy E. Fabbri
Paula A. Graves
Stephen C. Huff
Paul M. Jones
Kyle T. Kerr
Emily A. Leonard
Holly R. Miller
Susan L. Monahan
Nel O. Orgel
Ivey L. Panozzo
Amber J. Robinson
Nicole R. Webber
Rensselaer
Beau D. Tauber
Rochester
Tiffany R. Leyva
Rolling Prairie
Sherri  Haverstock
Stacey R. Holmes
Hannah A. Johnson
Sarah E. Maddox
Haley N. Roberts
Daniel J. Struebing
Taylor K. Surma
Debra M. Weller
Matthew H. Williamson
Saint John
Jeffrey W. Elzinga
Brittany A. Hnida
Ashley M. Wojcik
San Pierre
Tara N. Andrews
Erin E. Elder
Cody N. Hendershott
Henry E. Thoreson
Sawyer, MI
Birgitta  Nyman
Schererville
Stephen J. Heiligstedt
Seattle, WA
Staci L. Barrett
Shelby Township, MI
Brian G. Mazurek
South Bend
Gretchen  Albiez
David E. Cardimen
Cecelia R. Dockemeyer
David L. Ferency
Carissa A. Gee
Caitlin P. Lovan
Christopher W. Stamp
Jacques  Uwitonze
Sullivan
Matthew R. Migliorini
Three Oaks, MI
James D. Haughey
Kelly A. Hill
Shane M. Hill
Toledo, OH
Alex J. Ricica
Trail Creek
Mellie J. Eddy
Elizabeth M. Fowler
Kimberly D. Gilpin
Deneza M. Jadol
Bianca L. Lewis
Marianne T. Maddox
Danielle R. Miller
Carly J. Ortega
Rawan Z. Zidan
Union Mills
Stephanie L. Campbell
Erika L. Fitzgerald
Sara T. Greer
Justin B. Grzelak
Megan A. Grzelak
Cassandra M. Hunsley
Joel R. Poling
Justin D. Poling
Lindsey L. Sample
Connie J. Senne
Jessica L. Sturdy
Union Pier, MI
Diane L. Giancaspro

Valparaiso
Tamim Y. Abulhassan
Khalefah S. Alazemi
Dhari  Ali
Brandi E. Allen
Bader  Almutairi
Mohammad  Almutairi
Fahad  Alsahli
Mohammad  Alsahli
Elena L. Anderson
Rachel A. Arndt
Mathew T. Arwood
LeeAnn M. Ashby
Alizabeth A. Bailey
Skyler G. Balmer
Lanna R. Barker
Kristen R. Barton
Christopher M. Bell
Julian  Benedict
Monica S. Bindel
Elaina R. Black
Danielle M. Blasko
Sandra R. Blastick
Deborah J. Boshart
Mary M. Brack
Megan K. Brammer
Kelsey M. Brumley
Sarah E. Brun
Karen L. Bucher
Kelly J. Bucher
Coty S. Buchwalter
Zachary A. Buchwalter
Katelyn L. Buehler
Kimberly L. Burns
Alexander S. Cain
Marisa L. Cain
Cheyenne E. Campbell
Ashley M. Casolare
Brandon M. Chambers
Adam J. Chesak
Amanda J. Clark
Elizabeth L. Clark
Joanna  Claussen
Stephen E. Conlon
Madeline R. Conner
Daniel D. Connors
Andrew M. Cyprian
Therese R. Davis
Lisa M. Davison
Thomas M. Delisio
Justin D. Dick
Andriana  Dimovski
Alaina M. Donovan
Harrison R. Draves
Larry M. Draves
Samantha L. Duffy
Amanda J. Dujmovich
Brandon S. Dziedziejko
April M. Elkins
Holly L. Ellis
Kristina M. Ellis
Hannah N. Erwin
Meghan  Etzler
Alexia L. Evan
Brittany  Felker
Lauren N. Ferber
Victoria C. Flanders
Devin L. Flores
Abigail M. Ford
Felicia M. Foster
Robert A. Fozkos
Matthew D. Fredericks
Morgan E. Galloway Daly
Justin  Gamble
Hong  Gao
Kayla A. Gephart
Grant S. Gibson
Megan C. Gildersleeve
Kellie R. Gill
Jared P. Glissman
Blake E. Goodwin
Jonathan T. Grubl
Heather D. Grzelak
Elise B. Gustafson
Felicia R. Haberkamp
Christopher L. Halcarz
Lisa R. Hamilton
Christopher W. Hanks
Theodore J. Hanson
Marina  Harding
Brandi E. Hedge
Cory M. Helmbrecht
Megan C. Henderson
Jenna L. Henry
Morghan R. Hepner
Katheryn N. Hines
Ricky A. Hoagland
Christopher A. Hoover
Aeleah L. Howard
Amy L. Howard
Brent  Howard
Ezra  Hrycyk
Peyton C. Hulse
Gary M. Ison
Sarah M. Jackovich
Cody J. Jackson
Paulina J. Jagodzinska
Harold P. Jahier
Justin D. Jenks
Ellyn A. Johansen
Jacob G. Johnson
Jessica L. Johnson
Tyonne M. Johnson
Karley A. Jones
Caitlin C. Joyce
Thomas J. Kilavos
Melissa J. Klancer
Michael A. Kleist
Hailey M. Koedyker
Shelby N. Koszut
Brenda M. Kotys
Robert W. Koveck
Amy C. Koziorowski
Robin N. Krause
Julie A. Kubina
Jamie N. Kutzer
Sarra  Kwell
Matthew S. La Belle
Obadiah J. Lachmann
Mary M. LaJeunesse
Danielle T. Landgrebe
Keith D. Lansdowne
Michael A. Lease
Samantha M. Leja
Christian B. Lembke
Logan  Litherland
Laurie J. Lucchesi
Brooke E. Maddack
Meghan E. Major
Therese R. Manta
Jeremy P. Marchand
Brandon M. Martin
Ryan M. Maslanka
Jordan S. Mathis
Lauren D. Mathis
Leslie S. Mc Cann
Rebecca A. McCarty
Alfredo  Melendez
Kristy M. Merritt
Jason A. Metz
Margaret A. Michna
Mellissa  Miles
Alexandria L. Misch
Andrew J. Misch
Jodi L. Mitchell
Susan  Mobus
Taylor N. Mockler
Kara B. Moon
Tori  Morgan
Hayley R. Morris
Eric S. Moser
Alyssa L. Moskwa
David M. Mullins
Candace J. Mulzon
Brittany A. Nevill
Natalie A. Newbold
Thaomy P. Nguyen
Zachary J. Nichols
Anthony F. Olivarez
Justin S. Olsen
Morgan A. O'Neil
Kathryn E. Orr
Jesse R. Osani
Matthew S. Osborne
Jefferey J. Ostapchuk
Karli H. Paarlberg
Jessica G. Parker
Keri D. Parks
Amy E. Patten
Daffnie J. Pavlench-Barnes
Katelyn E. Perkins
Stephen A. Perry
Joshua J. Perryman
Aaron T. Peschel
Michael S. Piet
Rajeev A. Popli
Thomas D. Pruitt
Hannah L. Ranfranz
Terilyn N. Rea
Joni M. Reynolds
Justin P. Rhinefield
Megan  Rickard
Stefanie R. Rigg
Riley K. Rivas
Emily A. Romer
Mitchell R. Ronco
Jeffrey C. Russell
Joshua T. Russell
Brian J. Ryczek
Joshua T. Sandifer
Fahad  Saqer
Ashley S. Savin
Elizabeth R. Saylor
Justin J. Schafer
Adam M. Schilling
Shawn R. Scroggin
Lindsey A. Sheets
Alexandra K. Shelton
Emily K. Simison
Maria S. Simms
Mackenzie S. Smith
Jessica C. Smithey
Kristin M. Spoelhof
Joanne L. Stevenson
Dawn M. Stover
Christi R. Strom
Reann M. Sult
Amanda  Talley
Jamie D. Tarpley
Tayler E. Thorpe
Conner J. Tippins
Brittany T. Tobey-Elston
Brandon H. Tran
Frederick K. Tressler
Caitlyn A. Tumo
Kerry A. Uhrina
Abbee J. Van Tine
Hannah E. Vavrek
Lori J. Vazquez
Mark D. Vittetoe
Sydney E. Wagner
Ryan G. Wasielewski
Diana A. Welch
Tyler  Wencl
David A. Wesolowski
Meagan M. West
Brittney  Williams
Christy L. Williamson
Kristi L. Wray
Walkerton
Rosemarie  Banks
Tristan A. Bell
Andrew B. Gillies
Allison D. Hesters
Danielle S. Nix
Tracy L. Novak
Wanatah
Christopher J. Babjak
Janel A. Breitenbach
Austin M. Cotner
Melissa J. Cowan
Meagan K. Elliott
Alice E. Good
Mikaela A. Gordon
Alexander D. Gorrell
Justin L. Mann
Courtney J. Michael
Gregory A. Mohlke
Andrew  Moore
Michael J. Sullivan
Brett  Walters
Carolyn J. Wheeler
Mitchell K. Wiesjahn
Anna L. Zipay
Westville
Basel M. Almedej
Joshua W. Beadles
Chandler M. Bell
Brandon J. Benson
Ronnie L. Boggs
Erin L. Bosse
Dylan R. Bowen
Michael H. Bradley
Cella M. Brown
Ariane M. Bryan
K D Chapman
Carly D. Christensen
Audrianna N. Combs
Molly M. Corder
Heather R. Correa
Michelle M. Cunningham
Amy M. De Young
Sarah E. Dineen
Laura I. Elliott
Scott C. Fedor
Natalia J. Flores
Thomas J. Frain
Tina M. Fuzy
Marianne K. Harrison
Michael S. Hegedus
Jami M. Heying
Brittany A. Ingram
Shaina N. Jacks
Ashley J. Karczewski
Mark D. Keen
Jessica D. Mark
Yuliya  Maroz
Ashley N. McClintock
Charles F. Meyers
Rebecca K. Miloshoff
Jackson C. Newenhouse
Lori E. Pantale
Beth N. Piotrowski
Katie J. Piotrowski
Alicia C. Pontious
Eric M. Prosser
Tuzdae N. Ramer
Stefannie M. Rust
Kelly M. Salyer
Michelle K. Schrader
Robert W. Schrader
Jillian A. Seeley
Leilany D. Soto
Bakhit A. Souguia
Lindsey L. Vargas
Kasim R. Whiting
Jonathan E. Wilhelm
Elizabeth E. Wolfe
Nathan C. Wroblewski
Christian J. Yadavia
Wheatfield
Lucas A. Bencze
Megan N. Bennett
Kody A. Conner
Kory A. Conner
Mary S. Duggleby
Amanda G. Ferrell
Whitney M. Gladdis
Jeffrey K. Hershman
Richard J. Mc Kernan
Cheryl G. Misch
Nicole M. Mosher
Julie A. Smoot
Jessica J. Thys
Susan  Tobias
Brittany J. White
Cella C. Wireman
Brianna C. Yarchan
Wheeler
Nicholas D. Parry
Whiting
Sarah L. Davies
Winamac
Vickie L. Combs
John R. Downing
Samuel A. Heigl
Michelle E. Hein
Adrienne  Morrow